Toto musíš mať

Najlepšie online-filmy pridaj sa vyhraj 500Eur ako kredit  www.tvdb.name kto tam nebol nežije ...více»

Toto musíš mať

Najlepšie online-filmy pridaj sa vyhraj 500Eur ako kredit  www.tvdb.name kto tam nebol nežije ...více»

Toto musíš mať

Najlepšie online-filmy pridaj sa vyhraj 500Eur ako kredit  www.tvdb.name kto tam nebol nežije ...více»
 
 
  
 
 

Proč vznikly tyto stránky? Jaká je cesta k 500,000 Kč měsíčně???

Vítejte! Rozhodl jsem se je vytvořit s cílem vyměňovat si informace s dalšími sázkaři, kteří také sázejí sázky live. Já sám zde podrobně popíšu svou dlouhodobě ziskovou strategii. Fungují placené tipy? Jak přechytračit průměrného bookmakera? Jak vyždímat peníze bez rizika? Proč nedělat sázky live u Tipsport a Fortuna? Odpovědi na tyto otázky i na spousty dalších zde pravidelně přidávám. Odhaluji tu své "triky", díky kterým na sázení vydělávám - to na plný úvazek. Můžou tu být i vaše zkušenosti, pište!!! Jestli vám tyto informace pomohou, budu rád. Přičiňte se a napište sem své zkušenosti pro ostatní! Níže je krátký souhrn informací o tom, co sázím, jak, proč a také trocha statistik...

Můj začátek: z NULY na PROFI SÁZKAŘE za pár měsíců

podívejte se na moje vsazené tikety!

 

Moje strategie

Na co sázím?

a) od 86. minuty sázím na to, že už nepadne žádný gól

-kurzy bývají ještě dost vysoké (1,1 až 1,2) a je hodně malá pravděpodobnost, že padne gól - tohle jsou často PENÍZE ZDARMA, ne však vždy, zápasy je třeba pečlivě vybírat

b) od 40. minuty až do konce poločasu sázím, že už nepadne žádný gól v 1. poločase

-stejný případ jako sázení na konci zápasu s tím rozdílem, že tady sázím na to, že gól nepadne v 1. poločase, zde je pravděpodobnost gólu ještě nižší, jelikož hráči se nesnaží tolik jako na konci zápasu, sázkovky ale před poločasem nedovolují sázet až téměř do konce poločasu, takže nabídku stáhnou pár minut před koncem

Podívejte se do části Moje tikety a uvidíte tam všechny sázky, které jsem sám vsadil.

Proč je výhodné sázet „live“?

Krátce k mé strategii. Sázím především fotbal. Rozhodnul jsem se pro sázení živě (anglicky live), protože sázkař má podstatnou výhodu oproti klasickému sázení před zápasem. Kdybych sázel před zápasem, můžou mě překvapit události jako zranění klíčového hráče nebo nemoc v jednom z mužstev, špatné počasí, atd. Tohle mě v sázení během zápasu vůbec nemusí zajímat. Zajímá mě pouze pravděpodobnost a teď už na 99,999% vím, že pokud se budu pevně držet své strategie (sázet za ještě slušné kurzy před koncem zápasu/poločasu), tak je pravděpodobnost na mé straně. Při sázení v průběhu zápasu sleduji, co se odehrává na hřišti a podle toho se rozhoduju. SÁZÍM TO, CO VIDÍM!!!

Kde sázím?

Na mou strategii je nejvhodnější sázkovkou Bet365, ne však jedinou, více v části Spolehlivé sázkovky. Potřebuji, aby šlo téměř až do úplného konce zápasu podávat sázky typu, že nepadne už žádný gól - tedy například v 90. minutě vsadím že už nepadne žádný gól. Ostatní sázkové kanceláře jsou mnohem opatrnější, například sázení live u Tipsport není pro mě vhodné - sázky na to, že už nepadne žádný gól nenabízejí tak krátce před koncem zápasu, navíc Tipsport ani Fortuna zkrátka zdaleka nenabízejí tak dobré služby jako některé internetové sázkovky. To z této sázkové kanceláře dělá nejvýhodnější sázkovku pro mou strategii, ne jedinou, ale tu stěžejní.

Nebývá výjimkou, že tato sázkovka nabídne kurz 1,1 minutu před koncem (zažil jsem i míň jako třeba pár vteřin) na to, že už nepadne žádný gól - to prostě nejde nevsadit. Je to 10% zdarma. Tohle není rozhodně ta nejvýhodnější sázka - stává se poměrně běžně, že vypíší kurz 1,1 půl minuty před koncem poločasu. Je potřeba si počkat na správnou příležitost. Kurzy je však třeba pečlivě vybírat. Pravděpodobnost, že padne v té minutě gól je téměř nulová – zvlášť když vidíte, kde se zrovna nachází míč (viz další odstavec). Jednoduše – když vidím, že pravděpodobnost je na mé straně, tak sázím. Představme si 20 takových zápasů. I když by 1 zápas z 15 nevyšel, stále budeme výsledně v plusu.

Kde zápasy sledovat ZDARMA?

Zápasy není nutné sledovat živě, (pokud se vám chce sledovat, můžete dosahovat lepších výsledků, ale je to hodně náročné na čas). Celý zápas jsem neviděl už hodně dlouho (kouknu se jenom na kousek, protože většinou sleduju víc zápasů zároveň).

Výbornou pomůckou je grafické znázornění pohybu hráčů a míče na hřišti a to ke každému zápasu (tato pomůcka je vidět každému kdo se u nich zaregistruje, není ani potřeba vkládat). Znázorňují tam, kde se zrovna nachází míč (jak to vypadá můžete vidět na obrázku níže). Je dobré to využít v live sázení - například když vidím, že je míč zrovna blízko branky, pak nesázím a počkám si až bude od brány dále. To proto, abych snížil pravděpodobnost ztráty.

Jak jsem se vypracoval k 500.000 Kč měsíčně?

Sázím už 3 roky, z toho 2 roky live a od té doby na sportovním sázení slušně vydělávám. Už to budou skoro 2 roky, co jsem dal výpověď v práci. Rozhodl jsem se tak, protože jsem zjistil, že live sázky mi můžou vydělávat mnohem víc, proto jsem se rozhodl pro sázení na plný úvazek. Před tím jsem sázel rekreačně=prodělával jsem. Napadalo mě ale více strategií, jak sázet kurzové sázky úspěšně, o kterých jsem doufal, že by mohly fungovat. Moje tikety si na těchto stránkách můžete prohlédnout. Budu zde doplňovat všechny své tikety, které vsadím.
Musím poznamenat, že na začátku jsem nebyl rozhodně hned ziskový. Ziskový jsem začal být až poté, co jsem se naučil dodržovat zásady, které jsem si stanovil. V sázení žádné limity nejsou, člověk může vydělávat tolik podle toho, jaký má kapitál a především podle toho, jak dobře dokáže svou strategii realizovat. Jestli vás zajímají moje zkušenosti včetně začátků, prohlídněte si část Rady.

 

!!!UPOZORNĚNÍ: STRATEGIE SAMA O SOBĚ NEZARUČUJE DLOUHODOBÝ ZISK, DŮLEŽITÁ JE TAKÉ PSYCHIKA, KONTROLA RIZIKA I DALŠÍ FAKTORY!!!

BUDETE-LI ČÍST DÁLE, naleznete zde další tipy, kterých je dobré se držet, aby člověk byl dlouhodobě ziskový... Myslím, že jsem napsal hodně o svých zkušenostech, pokud sami sázíte nebo o sázení přemýšlíte, budou pro vás moje zkušenosti určitě užitečné. Přejdete tím zbytečným ztrátám.

Mé statistiky

Podmínky u sázkovek se neustále mění. Sázkař se tedy musí přizpůsobovat. Pryč jsou ty doby, kdy se daly vydělávat vysoká procenta, musíme pracovat s tím, co teď je.

Dříve jsem měl takovéto statistiky (data od x let dozadu):

  • průměrný kurz 1,15
  • průměrná sázka 1.000 Euro
  • průměrný měsíční zisk cca 500.000 Kč
  • průměrně pouze každá asi 40. sázka byla proherní
  • celkově nasázeno přes 2.500 sázek

Během posledních měsíců byly moje výsledky takové:

  • průměrná sázka 1.000 Euro
  • každá 17,5. (sedmnáctapůltá) sázka proherní
  • nasázeno cca 150 sázek
  • menší, ale pořád slušný zisk

Jak vidíte, je to dost rozdíl. Těžko přesně určit, proč taková změna. Zřejmě to bude tím, že sázkovky nyní dokážou lépe pracovat s kurzy=dávat méně příležitostí profi sázkařům. Techniku mají stále lepší, zřejmě si mohou dovolit i dražší zaměstnance. Pořád dobré výsledky, ale už se touto strategií nedá vydělávat tak moc, jako to bylo možné dříve. Přesto si stále občas vsadím - nesázím teď každý den, jak jsem to dělal dříve, ale jen jednou za čas, jak můžete vidět z mých tiketů

Zásady, kterých se držím

Nebýt nenasytný - s touto chybou jsem se potýkal v začátcích poměrně často. Sázel jsem příliš a to i takové kurzy, u který byla vysoká pravděpodobnost, že ztratím. No a také se tak stalo. Je potřeba mít pevné nervy a pořádnou disciplínu. Nepodlehnout chamtivosti a stále se držet pevně svých pravidel. Pokud tohle člověk dokáže, zisky se dostaví. Pokud ne, prohrává. Nenasytnost je jednou z nejhorších možných vlastností sázkaře.

Dodržuji disciplínu – stanovil jsem si jasný plán, kdy budu sázet, za kolik budu sázet, kde bude sázet, jak často, atd. Teď už vím, že pokud se ho budu pevně držet, tak vydělám.

Kolik sázet na 1 sázku? - já na sázku dávám 1000 Euro. Sázím v podstatě na jisté výhry, takže proč vyhrávat méně, když můžu více, navíc když můj bank je docela velký. Není ale dobré vsadit celý bank na jednu sázku, vhodné je tak 10% banku, navíc stojí za zvážení zvolit nějakou progresi - více v článku Jak snížit riziko-rada pro začátečníky. Sázkovky mají maximální limity, nad které si nemůžete vsadit. Bývá to zpravidla 100 – 10000 Euro na jednu sázku.

Být trpělivý – nesázejte zbytečně moc často, vyplatí se počkat na dobrý kurz.

Sleduji hru – není nutné sledovat zápas živě, (pokud se vám chce sledovat, můžete dosahovat lepších výsledků, ale je to hodně náročné na čas). Více o sledování hry a tabulek píšu tady.

Dostatečný kapitál - je dobré mít na sázkařském účtu rezervy, to znamená nesázet úplně všechno na jeden zápas, ale vsadit například pouze 10% Vašeho aktuálního banku (při nízkých kurzech). Když budete mít smůlu a jedna sázka nevyjde nebo když uděláte chybu, tak hned nezbankrotujete

Buďte inovativní -  vytvářejte své vlastní hypotézy, proč by nějaká strategie měla fungovat a tyto hypotézy ověřujte v praxi, získejte nejdříve dostatek zkušeností za co nejméně peněz, až zjískáte jistotu, sázejte za víc

Kryjte se - je dobré si občas za pár korun zahrát nějaké hry, které sázkovka nabízí. Tento problém se týká každého, kdo nesází po 100Kč na zápas. Sázkovky nemají rády hráče, kteří dlouhodobě vyhrávají, a proto omezují jejich možnost sázet (dají maximální limit třeba 10Kč na sázku, aby u nich úspěšný sázkař přestal sázet). Různé hry je dobré hrát pro to, abyste unikli jejich pozornosti a tvářili se trochu jako gambleři. U Bet365 můžu doporučit část "Hry", nabízejí docela zábavné hry a také bonus až 3000Kč.

Tohle samozřejmě nejsou všechny zásady, ale pouze ty základní, které je nutné znát. Více informací je třeba v části Rady

 

Další tipy zde

 
 
 


 
 
 
Diskuse


achab 6.8.2014 21:51:21 ke stránce Spolehlivé sázkovky | Odpovědět
Ahoj, tak jsem si o nanečisto vyzkoušel, ale to jsem neměl dělat. Fakto to funguje. Nemám sice větší kapitál do začátku, ale nemusí pršet, jen když kape. Tak při této myšlence jsem jen tak na 5 zápasů jakoby vsadil na každý po 100, že do konce už nepadne gól, vše vyšlo. Čistý zisk za 10 minut by byl 134 Kč. No kde vyděláte za 10 minut 134 korun? Začal jsem násobit, za hodinu by to bylo, při ideálním stavu, 6x134=804...to nemám ani v práci za hodinu. Potom možnost že po prohrané sázce je ještě šance sázku znásobit, je taky fajn, vždyt když padne gól 5 minut před koncem, další gól je málo pravděpodobný a že padne i třetí gól je šance prakticky nulová. Jde jen o to, aby ještě zázkovka toto umožnovala i 2 minuty před koncem, vypozoroval jsem totiž, že zde např. po gólu v 88 minutě již tu možnost znásobit sázku kolikrát už nedají, páč zřejmě vědí, že další gól je téměř nemožný. No, asi se do toho pustím... 
Eze 20.5.2014 23:00:31 k této stránce | Odpovědět
Ahoj stala se mi takova zajimava vec, sazkovka bet365 spatne vypsala kurzy jednoho zapadu a 4 minuty pred koncem bxl kurz na to ze nepadne gol 2.7 uz jste se nkdy s necim takovym setkal? Mimochodem jsem vsadil a vyhral docela slusny balik.  
Vyhra 25.5.2014 12:28:12 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Kurz 2.7 pred koncem fotbaloveho zapasu 4 minuty na to, ze uz nepadne gol, je evidentne chyba, bookmaker se musel prekliknout. Praxe je takova, ze se takove chybne sazky vyhodnoti s kurzem 1, tzn. vrati vam vklad. Stalo se mi to uz nekolikrat, hlavne ze zacatku, ale vetsinou to zrusili. Jednou jsem sazel na volny do PS a videl jsem ze tam maji spatny kurz, tak jsem napsal sazkovce a dali mi bonus asi 800kc za to ze jsem je na to upozornil. Zajimalo by me, jak se zachova bet365 v teto situaci, i kdyz vidim tak na 95% ze to vyhodnoti kurzem jedna. Muzete napsat jak to dopadlo? 
huldaaaaa 16.5.2014 1:09:56 k této stránce | Odpovědět
Dobrý den, už jsem Vám jednou psala,ale zatím neprišla žzádná odpoved, chápu,zže asi nemùžzete odepisovat kazždému alže je to hodně nároèné,ale měla jsem dotaz na téma, kolik peněz jste prohrál ze zacátku,nežz jste se stal takto úspesšným? Než jste se naucil pravidlùm a zacal své sázení ovládat a vydelávat na nem?...dekuji za odpoved a držzím Vám moc palce.Hùlová 
Vyhra 16.5.2014 1:57:38 k této stránce | Odpovědět
Pokud si dobře pamatuju, nejvíce v minusu jsem byl okolo 20 tisíc Kč. V době, kdy já jsem začínal, nebylo o live sázení tolik informací, protože ještě nesázelo live mnoho lidí. Dneska je snazší přístup k těmto informacím a tím je možné začít vydělávat s menším rizikem. Ono se to pořád vyvýjí ta úspěšnost jakou člověk má. Takže se to nedá přesně datovat, obecně můžu říct že po pár měsících jsem si už začal skutečně věřit a nedělal nějaké zbytečné chyby. Ze začátku je však normální že s vámi mávají emoce, jde jen o to se je snažit mít pod kontrolou a rozhodovat se racionálně! 
allin18 16.5.2014 1:08:15 k této stránce | Odpovědět
Ahoj chtel jsem zeptat cetl jsem tvuj navod na live a hodne se mi libi no a chtel jsem se zeptat jestli de zacatku by stacilo kolem 5000-10000 no mam maly kapital no skoro žzadny, sazim tak priblížnì okolo 100, na live moc nedavam ale zda se mi zže to je asi dobra vwc, ale zase k veci mel bých dotaz jake ligy nejcastìji da váš a kterým bych se mel predevším vyvarovat. Jinak jest-li máš ješte nwjaké radý nebo tipy budu jen rád jsem zacinající saskar dekuji. 
Vyhra 16.5.2014 2:06:57 k této stránce | Odpovědět
5-10 tisíc Kč je malý vklad, ale i s takovou částkou se dá dopracovat k úspěšnému sázení, chce to však sázet opatrně a také bude třeba větší obezřetnost při aplikování strategie snizujici riziko (násobení sázky po nevýherní sázce) vyber lig - na tohle se me casto ptate po emailu, tak vam tady dam jedno doporuceni, o kterem jsem myslim jeste nepsal: udelejte si statistiku golu u jednotlivych lig/tymu, z toho se da vytezit nejaky filtr jak vybirat zápasy jestli se nekomu bude chtit tohleto zpracovat, rad to dam tady na strany, aby to mohli pouzit i dalsi sazkari... 
msabela 16.5.2014 1:05:30 k této stránce | Odpovědět
opravdu to funguje? už jsem se tak jednou napálil na nìjaké systémy s ruletou na podobných stránkách  
Vyhra 16.5.2014 1:51:43 k této stránce | Odpovědět
Mé výsledky vidíte na těchto stránkách. Je tady celkem dost informací, takže si každý může udělat svůj obrázek, jak asi funguje profesionální úspěšný sázkař. Ruleta tedy kasino, je něco úplně jiného než sportovní sázení. Jak každý rozumný člověk ví, v kasinu se NEDÁ dlouhodobě vydělávat. Je to jenom vyhazování peněz za každých okolností. 
Ivana 16.5.2014 1:04:54 k této stránce | Odpovědět
Dobrý den, v Bet365 sa dá na jeden tiket podat iba jeden zápas? Nedá sa viac zápasov? Dakujem za odpoved. Ivana  
Vyhra 16.5.2014 1:48:45 k této stránce | Odpovědět
ano, dá se dávat i více zápasů na jeden tiket 
Ivan Pěnča 15.5.2014 22:30:18 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Zdravím. Zkouším sázky kolem 87min a 41min už asi 10 dní a zatím jsem zvednul svůj bankrol o 50% při sázkách 10% bankrolu. občas mi vyjde dlouhá série výher, ale občas a běžně 2 prohry v řadě. podávám cca 20-40 sázek denně s kurzem cca 1,17 a sázím 4-5 dní v týdnu. Je to skvělí, že to funguje, ale je to opravdu psychycky náročné. Jinak moc díky moc za tento web, snad začnu dlouhodobě vydělávat jako vy. a určitě bych uvítel pár menších rad, jsem zatím zelenáč a rád bych se chtěl vypracovat výš.  
Monika Jedla 15.4.2014 5:25:58 k této stránce | Odpovědět
diky moc za tyhle stranky. nevydelavam sice miliony jako ty ale na par tisic mesicne mi to staci. nemam bohuzel takovy kapital tak zacal som s 3000kc u stejne sazkovky jako ty. za posledni 4 mesice je to celkem v plusu 29000kc.  
Ondřej K. 14.4.2014 21:59:05 k této stránce | Odpovědět
Zdravim sazkare, ze zacatku se mi nechtelo verit ze muze neco takoveho fungovat a ze se sazkovky takle nechaji, ale funguje to, zacinal jsem s 5 tisíc kč, teď už mám 55 tisíc kč.
Psychicky je to někdy narocne, ale za ten zisk mi to stoji. Verim ze budu uspesny i nadale pokud se budu pevne drzet toho systemu. 
Tomas 14.4.2014 10:53:15 k této stránce | Odpovědět
Hele,sázím u Bet365 a Synottipu přes pět let.Za tu dobu jsem si vydělal už na ledasco a uvažuju i o tom,že snad přestanu i makat,ale nikdy by mě nenapadlo se o tom s někým dělit a ještě tak,že o tom bude vědět celej národ,protože když už nám něco takovýho klape,většinou nám to tohle zviditelnění všechno zkazí!!!!Viz. třeba donedávna ruleta na které se ještě před dvěma léty dalo za dvě až tři hodinky vydělat jedenapůl násobek průměrného platu v této republice!!!!Tak čest  
Vyhra 14.4.2014 22:07:27 k této stránce | Odpovědět
Tohle je od začátku naprosto ŠPATNÝ PŘÍSTUP. Tím, že něco zveřejním se ta strategie samozřejmě stává méně profitabilní (je to vidět i mých tiketů). Nemusím zveřejňovat to co dělám a dělat pořád dokola to samé a hromadit prachy na účtu. A já se ptám - JAK DLOUHO TĚ TO BUDE BAVIT? Já třeba dospěl do fáze, kdy cítím, že musím to co jsem vydělal nějak lidem vracet, ale ne nějakou stupidní charitou ale skutečně lidem pomoct, poskytnout jim podporu když to potřebují.
Je potřeba se neustále posouvat a HLEDAT nové příležitosti, ne stagnovat u něčeho několik let a lpět na tom, že vlastně nemůžueš jinak.
Tohle je zrovna z hlediska peněz a chápu, že to co teď píšu většina lidí, kteří peníze nikdy nevydělali, nepochopí. Já bych to dříve taky nepobral. 
Drag 13.4.2014 20:22:54 k této stránce | Odpovědět
Zdravím, pročetl jsem si vaše názory a skušenosti, skusil jsem tedy cvičně vsadit u bet365, zápas Aalborg 2:0 Brondby v 47 minutě, sázka na 4,5 gólu pod s kurzem 1,25, a vsadil bych 100,- když to dobře dopadne a nepadne víc jak 4,5 gólu vyhraju 125,- zdá se mi to jako dobrá sázka, když by bylo takových třeba 5 zápasů za den byl bych v plusu 125,- při sázkách 100,- na zápas x 25 dní za měsíc = 3125, to se mi zdá jako slušný výdělek, ale pokaždé to nemusí vyjít.

 
Věra Plochová 14.4.2014 21:03:44 k této stránce | Odpovědět
Dobrý den,sázím stejnou strategii jako ty na nepadnuvší góly před koncem zápasů fotbalu. Začala jsem před 14 dny a musím podotknout,že jsem hodně v plusu, nechcu psát veřejně kolik, ale pro mě je to dost velká částka.
Díky moc. 
Ivan 29.3.2014 15:33:41 k této stránce | Odpovědět
tak sem taky napíšu své zkušenosti. sázím tu strategii (před koncem zápasů a poločasů na nepadne gól) už skoro 2 měsíce a jsem teď dost v plusu. podle mě když jsem nasázel skoro 500 sázek tak už to nemůže být náhoda že jsem tolik v plusu, teď to dělá skoro 50000kč v plusu
na sázku dávám 1000kč a když nevyjde tak na další sázce dávám 10000kč jak píšete v článku livesazeni.com/rady?clanek=jak_snizit_riziko__rada_pro_zacatecniky&id=67&lmt=Rady&lm=rady
sázím jenom u bet365 ale chtěl bych přidat i další kanceláře kde se dá ta strategie sázet. můžete ňákou doporučit???  
Pavel Nový 17.3.2014 16:01:15 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
máš můj velký obdiv. vážím si lidí, kteří se nebojí podělit o svůj návod jak sami vydělávají. to se dneska moc často nevidí. každý si svou strategii chrání. ať se ti daří i dál když tu stejnou strategii sází pořád víc lidí 
Oakland 17.3.2014 16:39:36 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
je fakt že se málokdo podělí, díky díky díky, navíc se mi hodně líbí ta diskuze když lidi začínají taky psát své strategie jak to sází
holt někdo musí přijít první kdo odhalí a pak se další taky odhalí jak sázet 
Roman 17.3.2014 11:06:16 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Zdravím všechny úspěšné sázkaře a jelikož jsem tu poprvé, podělím se o své zkušenosti:
využívám k sázkám burzu Betfair, a i když v poslední době mě moc netěší, 6,5% marže z výher, absence českého jazyka, stále ve srovnání s jinými evropskými sk mi přijde i díky právě live sázkám nejzajímavější. Protože se dá vsadit i např.ve fotbale v 90min, a kurzy oproti např.BET 365 jsou vždy vyšší. Pinnacle má také slušné kurzy, ale chudou nabídku a jiné sk nesleduji. Myslím si, že BET 365, BETFAIR a PINNACLE sports jsou asi nej sk.v Evropě. U Betfair se dá i s kurzy obchodovat, více na chrtba.com. Jinak můj favorit je sázka NAD 0,5 golu. 1/ předzápasová analýza, vybrat správné týmy. 2/ počkat na lepší kurz než před zápasem / od 1,2 výše/. Ale jednoduché to není, i když to možná jednoduše vypadá

 
Oakland 17.3.2014 16:37:03 ke stránce Moje historie | Odpovědět
betfair jsem vyzkoušel ale přijde mi hodně složitý tam sázet, takže radši sázím u bet365
je to tu popsaný na stránkách o sázkovkách 
Coudy 3.3.2014 16:21:19 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Zdravím, no mám na tohle dva názory. Pravda je že sázení je o disciplíně a každý si musí najít svůj styl jak bude sázet a to se dá získat jenom dlouhodobou praxi.Sazím několik let a to jenom live sázky, protože sázet jinak je jenom krmení dravé zveře.Vydělávám sázením takové peníze které mi stačí k tomu abych mohl mít nadstandartní život. Nebudu psát kolik ale za 5 let jsem si pořídil dům , apartma ve Španělsku u moře Marbeolla,několik aut,v zimě jezdím na pravidelnou dovolenou k moři ,kupuji si co se mi líbí a s celou rodinou hodně cestuji. V létě sedím ve španělsku na terase hledím na moře a sázím .Je to super život a přeju ho všem kdo si ho svoji pílí a obětavostí zaslouží.Davám ročně několik tisíc na ruzné charity,pomáhám těžce nemocným dětem .Jezdím do obchodu s hračkama nakoupím celou dodávku hraček a jezdím po děckých domovech je rozdávat dětem.Nemáte představu jakou mají radost.A proč to dělám ?Protože musím skusil jsem to jednou a je to super pocit , když třeba koupíte postiženým dětem vozík co nemůžou chodit nebo jsou jinak postižené.Asi mě hodně lidí nechápe ale to je moje práce.Dostal jsem šanci se mít dobře a ja mám pocit že to musím ted vrátit .Ale ne těm co mají peněz více jak já a nepustí ani korunu ale těm co se s něma život nemazlil.Můžete veřit i nemusíte je mi to jedno ,jsem finančně nezávislý a dělám si co chci. Co se týče mého druhého názoru na týhle stránky.Když někdo vydělává 500 tis. měsíčně tak si s ním sázkovka poradí.Oni si to hlídají.Je hodně sázkovek které jsou seriozní a dá se tam vyhrávat a to bez problému.Ja jsem sázel v česku u Fortuny po několika měsíčním ždímání sázkovky mi oznámili že mě vyřazujou ze systému z důvodu podezření že manipuluji ze sázkama. No a to se mi stalo i u šance.Je to sice už pár let ale tak to funguje.Sázím v zahraničí a už takový problém nemusím řešit. Ale mám několik sázkovek a stabilně stahuji peníze aby nebylo nějaké podezření a funguje to.To je vše , kdo se chce mít dobře musí se sám nad sebou zamyslet a řídit se svým vlastním instinktem jina cesta není. A jednu radu na závěr Hlavně NIKDY nekupujte tipy a neřidte se radama jiných na zápasy jak skončí, vždy sázejte s vlastního přesvědčení to je nejlepší krok k uspěchu. Good luck all  
Radek 13.3.2014 13:06:19 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Zdravím, mohl byste prozradit jaká je vaše strategie?  
Oakland 17.3.2014 16:33:53 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
pročti si celý stránky www.livesazeni.com je tady toho dost i podrobně popsaná strategie 
Venca 1.3.2014 1:46:16 k této stránce | Odpovědět
Vypadá to zajímavě, pořád jste se ale jasně nevyjádřil k obejití toho limitu. To je asi nejdůležitější věc, tak jestli někdo máte nějakou radu tak prosím sem s ní.:)  
Vyhra 3.3.2014 16:41:20 k této stránce | Odpovědět
Pokud nejste dlouhodobě úspěšný, není třeba přespříliš řešit, jak obejít limity sázkovky. Nejdůležitější věc je mít výsledky = být v plusu (vydělávat). Jak je psáno na stránkách, je dobré občas něco málo vsadit i v jiných částech sázkovky jako Hry, Kasino, abyste se tvářili jako gambler. 
Koudy 3.3.2014 16:57:08 k této stránce | Odpovědět
máš ségru, babičku nebo kamoše? oni taky můžou s tebou sázet  
Luboš 24.2.2014 13:20:51 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Dobrý den všem sázkařům. Je hezké číst tyto články, ale měl jsem taky systém, kdy jsem poměrně často vyhrával. Pochlubil jsem se, začalo to sázet více lidí, kteří rovněž ventilovali úspěšnost. A výsledek si každý domyslí. Sázkovky přestaly tyto příležitosti vypisovat. Po roce je opět zavedly, ale brutálně snížily kurzy. Takže teď raději mlčím.  
Vyhra 3.3.2014 16:54:53 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Dobrý den,
žádná strategie nebude fungovat věčně, tohle je bohužel fakt. Vidím to u sebe v praxi - podělil jsem se s ostatníma lidma o svou strategii a v poslední době není už tak výdělečná (přesto pořád dostatečně výdělečná) jako tomu bývalo na začátku. Ale neviděl bych to tak černě. Tím, že se tady podělím o svou strategii, získávám také informace od dalších sázkařů, kteří mě přes tyto stránky zkontaktovali a já se tak zase přiučil něco nového.
Dostal jsem několik emailů od sázkařů, kteří jsou také úspěšní. Takže teď navíc znám více strategií, které můžu využít.
Chce to hlavně zkoušet, hledat nové možnosti... 
Ezios 23.2.2014 11:33:42 ke stránce Rady | Odpovědět
Je spravne to,ze pote co zadam e-mail,me to nenapise nic typu ''Dekujeme za prihlaseni odberu'' nebo neco v tom smyslu a vubec se vlastne nic nestane?  
Vyhra 3.3.2014 17:02:34 ke stránce Rady | Odpovědět
Ano, je to tak v pořádku. 
Dawe 30.1.2014 23:01:34 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
A co todle? Vyberu zápas ve kterym očekávam málo golu. Na začátku zápasu vsadim že do poločasu gol nepadne za 100 kč s dobrym kurzem. když padne tak vsadim za 1000 znova že nepadne a když padne tak za 10 000 znova atd... myslim že se to vyplatí a když vyberu dobrej zápas tak nikdy víc jak 3 goly nepadnou 
Marw 15.2.2014 9:39:01 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Dawe: tuhle taktiku uz praktikuji dlouho a funguje to celkem slusne az na jeden zapas kdy padli 4 goly:) v polocase. Nejmene golu pada v arabskych ligach jako Egypt atd. Nejvic klasicky v nemecky bundeslize. Mrknete na liga.cz a dejte si statistiky padlych golu za zapas u jednotlivych arabskych lig. Prumer je skoro vzdy pod 2 goly za zapas.:) 
Petr 23.2.2014 20:39:43 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
A na co navyšujete, když to padne těsně před koncem poločasu, kdy už nelze sázet? 
Martin 27.1.2014 21:58:03 ke stránce Analýzy zápasů | Odpovědět
ještě bych chtěl dodat, že je lepší vsadit při tomto tipu sázení na výsledek zápasu x, neboli remízu a ne na ,,aktuální stav až do konce zápasu/poločasu". Je to z toho důvodu, že pokud je např. stav 0:0,tak někdy se mi i stalo, že před koncem zápasu tým A zkoroval a tym B ještě těsně před koncem zápasu srovnal na 1:1. Je to sice velmi málo pravděpodobné, ale stává se to.. PS: Někdy je to ale na úkor nižšího kurzu.. 
Notro 26.1.2014 13:08:42 k této stránce | Odpovědět
Poznám spôsob, ako krásne takto podávať tipy bez toho, aby som sa musel skrývať pred stávkovou kanceláriou a bál sa, tak že mi znížia limity. Prakticky ja to môžem robiť bez limitu, len nemám tak kapitál a chýbajú mi aj skúsenosti som začiatočník v analyzovaní tipov  
Vyhra 10.2.2014 2:13:36 k této stránce | Odpovědět
Teorie je pěkná, ale je vidět, že nevíte, jak věci v sázení fungují. 
zdeněk 2.1.2014 18:21:40 k této stránce | Odpovědět
zdravim,chtěl bych se zeptat,jak poznáte,že pravděpodobnost že nepadne gol je na vaší straně?děkuji za odpověd s pozdravem zdeněk kopecký 
Vyhra 10.2.2014 2:17:42 k této stránce | Odpovědět
Pravděpodobnost je na mé straně - tohle tvrdím na základě svých vlastních zkušeností. Když člověk podá tisíce sázek a je výrazně v zisku, tak se nejedná o náhodu s pravděpodobností 99,99999999%. Jde o snadno matematicky definovatelnou situaci. 
Arthas 29.12.2013 21:58:35 ke stránce Moje historie | Odpovědět
zdravím, mám jen otázku, proč máte po kliknutí na jakýkoliv tiket z vaší historie všude zůstatek 15 727,70 eur a před vaší Pauzou o prázdninách tam máte pořád 13 000eur. prosím o vysvětlení 
Vyhra 10.2.2014 2:29:39 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Jsem rád, že pokládáte tuto otázku přímo do diskuze. Hodně podobných otázek mi přišlo do mailu, takže tento příspěvěk určitě pomůže i dalším začínajícím sázkařům.

Je to způsobeno tím, že tikety jsem ze sázkovky nevyjížděl po každém sázkovém dni, ale pouze jednou za několik týdnů - podíval jsem se do historie a zobrazil jsem si každý den po dni. Tedy na konkrétním příkladu:
11.6. jsem si vyjel historii svých sázek za posledních několika týdnů. Tohoto dne na mém účtě bylo 13,000 EUR
27.11. jsem si vyjel historii sázek od toho 11.6. až do 27.11. zase den po dni, no a v tuto dobu na mém účtě bylo 15,727 EUR.

Ještě poznámka k přidávání tiketů - nepřidávám je každý den, přidám je jednou za několik týdnů až měsíců, protože nemám čas nebo se mi nechce je přidávat častěji. 
Erik 19.12.2013 13:33:42 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Dobrý den,\r\nVáš system vsazení vážně funguje, ale jak bylo řečeno musite si vybírat pečlivě vybírat zapasy.Vsazim jen za pár stovek asi 10-15 zápasu denně.Chtěl bych se Vás optat jestli v připadě prohry vsazíte jedenacti nasobek vsazené částky nebo jedete dál? udělál sem si sam pro sebe statistiky jak casto padaji goly po 87 minute a zjistil sem že asi 23 zapasu vyjde a jeden nevyjde což jsme pořád v plusu ikdyž nenasobíme proherní častky.Díky za odpověd  
Vyhra 10.2.2014 2:39:23 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Jak můžete vidět z mých tiketů, po prohře nenásobím. Proč? Protože už vím, že jsem dlouhodobě úspěšný (pro začátečníka je násobení výhoda, pokud se dobře použíje - více zde v článku Jak snížit riziko). Kromě toho, 10,000 EUR na sázku by mi těžko přijali... 
Ezechiel 17.12.2013 20:04:16 k této stránce | Odpovědět
Tak zatím sázím 5 tý den a jsem v plusu sice minimálně ale jsem sázím pouze za 100 kč. Zkouším taky sázky laternativní třeba že nepadne 6 branek a to v 65 minutě zápasu kurz je sice nízký jen 1,030 ale za stavu 1:1 je dost nepravděpodobné že by za 30 minut nasázeli 3 branky,zatím mi to vychází. 
pitr 7.12.2013 17:45:42 k této stránce | Odpovědět
Este jedna moja taka vsuvka. Neuvazovali ste o zuzeni vyberu, napr. ze stavkovat len jednu ligu, statisticky si prepocitat kolko golov pada v tej ktorej lige na konci zapasov a vybrat tu najvhodnejsiu? 
Vyhra 8.12.2013 13:52:05 k této stránce | Odpovědět
Omezit se na jednu ligu je podlě mě nerozumné. Ne že by se tak nedalo sázet ziskově, ale kolik takových sázek najdete? On každý zápas není vhodné sázet, jde o ty okolnosti. Statistika dokáže leccos říct, já však statistiku tolik neřeším, mám o ni přehled, ale soustředím se na ten moment co se děje na hřišti a jak se hýbou kurzy.

Doporučení: zkoukněte to znázornění pohybu míče na hřišti u Bet365 pár minut před tím, než budete chtít vsadit a zároveň sledujte pohyb kurzů. Časem v tom získáte cvik a dokážete vsadit ještě za slušný kurz s nízkým rizikem.
PRAXE JE JEDINÁ CESTA K ZISKŮM! 
pitr 7.12.2013 17:39:01 k této stránce | Odpovědět
Mam dve otazky. Prva: Hovorili ste tu o tom, ako sa \"skryvat\" pred bet365 tak, aby vam neznizili vklady atd..pripadne vas nezablokovali. moja otazka je, ktore dalsie strategie vyuzivate okrem hrani hier? to mam chapat tak ze tam naschval prehrate nejake peniaze aby vas pokladali za gemblera? \r\nDruha otazka je na konkretne ligy, ci mate nejake ligy ktorym sa vyhybate, napriklad ze japonska nie lebo tam pada vela golov a pod., alebo ligy vobec nerozlisujete? 
Vyhra 8.12.2013 13:38:29 k této stránce | Odpovědět
Zdravím!
Pokud je člověk úspěšný, každá sázkovka mu dá po čase limit, jde jen o to dostat ten limit co nejpozději. Já jak píšu na stránkách hraju hry. Neznamená to však, že na nich musím jenom prohrávat, když hrajete hry, sázkovce je jedno, zda na nich vyhráváte nebo prohráváte. V těch hrách nebo v kasinu oni mají matematickou výhodu a víc neřeší... Na rozdíl od sportovního sázení, kde žádná univerzálně platná matematická výhoda NENÍ a záleží na tom co jejich bookmaker vypíše, takže tam si to samozřejmě hlídají.
Mimochodem, je bezpředmětné řešit, zda vás sázkovka zlimituje, pokud nejste dlouhodobě úspěšný. Jdete na to z druhé strany - staňte se nejdříve úspěšným a potom na řešení těchto postranních otázek najdete odpovědi sám (tím myslím třeba to limitování). Doporučuji vám soustředit se na sázení samotné - dostat se do zisku...
Ligy rozlišuju, píšu to myslím i na stránkách - sázím především velké evropské ligy. Mám nějaké statistiky, kde padá kolik gólů, ale to je pro mě jenom postranní ukazatel (ne ten zásadní). Soustředím se tak z 80% na dění na hřišti. 
Karel Malý 5.12.2013 23:21:55 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Díky tobě za super návod. Ted už sázím za 1000Kc / 5000Kc / 25000Kc a vydělavá to vcelku stabilně (mám průměru jeden ztrátový den týdne, ostatní zisk). Sázím ty last minute sázky jako ty a přidal jsem ješte sázky že nepadne gól pred 30. minutou. Sázím kurzy 1,2 
spider 5.12.2013 16:03:35 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
tak ja som u bet365 daval urcitu dobu live stavky kazdy den,rano som tomu venoval hodinku -dve,zacal som z 30 eurami ,kurzy 1,02-1,05 na hocijaky sport a okamzite som to otacal vratane tych minimalnych ziskov -dal som mozno 150-200 stavok za september,vsetky vitazne ,tak som zarobil 10 eur enne ,ktore som nalozil na poriadne kurzy  
Michal 3.12.2013 21:25:48 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Dobrý den,
Sázky sleduji a sázím už přes půl roku, byť za malé peníze, vždy je určitě období- chvíli se daří, chvíli ne, stále mám pocit, že hledám ten správný "recept". Celkově jsem ale mírně v plusu. Bylo by možné odhalit pár tiketů včetně konkrétních zápasů, které sázíte? Děkuji za odpověď. 
Vyhra 4.12.2013 1:52:59 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Dobry den,
příklad můžete vidět v části "analýzy zápasů". Zatím je tam pouze jeden, možná tam pár analýz brzy přidám...
Můžete napsat co a jak sázíte? 
Jaroslav 30.11.2013 14:58:56 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Poměrně často padají goly v posledních minutách.Doporučil bych nejprve sázet virtualně, psát si zápasy je na papír a tím vyzkoušet, jestli metoda funguje.Protože kdyby to bylo tak výhodné jak se tady píše, sázkovky by takové sázky neprovozovaly. 
Vyhra 3.12.2013 14:52:35 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Ano, samozřejmě že góly padají i v posledních minutách, jde jen o to vybrat si ty správné zápasy nebo-li v mém případě podle mnoha ukazatelů a podle toho co se děje na hřišti (to v live sázení není problém vidět), se rozhodnu, zda sázet či ne.

Sázet Virtuálně - tohle NEMŮŽU doporučit ani úplnému začátečníkovi. Se zkušenostmi na papíře se nikdy nedopracujete k ziskovému sázení!! Při sázení nanečisto vám budou chybět zásadní faktory a to - psychika a prodleva než je sázka přijata - kurz se zrovna může změnit (a často se tak stává) a vy tak nikdy nedosáhnete papírovým sázením k relevantním výsledkům - tohle platí v livesázení dvojnásob!!!
Psychika je taky úplně jinde. Proto DOPORUČUJI sázet ze začátku za málo peněz. On každý začátečník uvidí, co to s ním dělá i když sází třeba jen za pár peněz. JE TO ZÁSADNÍ ROZDÍL a zkušenosti vedoucí k ziskům se jinak získat nedají.

Tohle tvrzení stavíte na předpokladu, že sázením se vydělávat NEDÁ. Myslíte si, že sázkovky jsou dokonalé a mají každou svou část tak dokonalou, že na nich nelze profitovat. S takovým přístupem neuděláte nikdy nic... 
Pavel 3.4.2014 17:37:08 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Dobrý den. Jsem mladý kluk, který by chtěl zkusit se začít živit sázením...Byl bych opravdu vděčný za jakoukoliv pomoc. Můj email: xxx@seznam.cz 
Anna Picková 30.11.2013 10:19:25 k této stránce | Odpovědět
No musím říct že to zas tak dobře nefunguje asi máte hodně velké štěstí, já jsem podle Vašeho návodu prohrála pár tisíc a stále se nemohu dostat do plusu. Zaměřila jsem se teď na tenis - konkrétně na shodu a zde mi to nese vyšší výsledky a taky je třeba mít dobrý přehled ve sportu! 
Vyhra 3.12.2013 15:06:11 k této stránce | Odpovědět
Štěstí??? Ano, (ne)štěstí je, když si koupíte los v loterii a vyhrajete hlavní cenu.
Rozhodně se nemůžeme bavit o štěstí, pokud nasázíte tisíce sázek a jste v plusu, to ani omylem není štěstí. Je to jen známka toho, že sázíte správně.

Záleží strašně moc na konkrétní strategii. Přehled o sportu je někde potřeba někde ne (já třeba mám přehled naprosto minimální a profituju).

 
Honza 29.11.2013 10:18:01 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Zkoušel jsem váš systém, a abych řekl pravdu je to dobrý nápad, ale u mě moc nefungoval. Hodně gólů padá v nastavení a na to jsem taky doplatil. Možná špatný výběr zápasů. Zkoušel jsem i jiné live sázky na jiné sporty, někdy mi to vychází, ale nakonec vklad stejně prohraju. Možná nervy. 
Vyhra 3.12.2013 15:00:05 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Díky za info, můžete se trochu rozepsat:
-kolik sázek jste nasázel?
-koukal jste na ty zápasy? (případně jak dlouho)
-jakou část banku jste sázel na 1 sázku?
-je váš bank větší než 10,000 Kč? (pokud ne, četl jste článek "JAK VYDĚLAT X TISÍC BEZ RIZIKA?"
-u jaké sázkovky sázíte?
 
jindrich 28.11.2013 16:13:13 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
10% je nesmysl pro začatek doporučuji 0,3-0,5% banku jinak rychle skončite na mizině.Kurz 1.15 je přiliš maly doporučuji kurz 1,5-2 a postupně navyšovat sazky podle vyher. Sazkami se Živim už 12 let mam dum a 2 auta. Hodně štěsti 
Jaromír Vladyka 27.11.2013 18:11:21 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Dobrý den,
děkuji za tip. Sázím půl roky na Tipsportu a ve všem vám mohu dáti za pravdu. Rád se budu řídit vašimi zkušenostmi a dám na vaše rady. 
Dan 14.11.2013 19:52:51 ke stránce Rady | Odpovědět
No tak co mi říkaly lidi kteří mají zkušenosti se stylem sázení co je na uvodní straně tak mi většina říkala že po par výhrách přes sázku ke konci zápasu, tě sázková kancelář ihned zlimituje . Hlavně BET 365 . Tak teda nevím co je na tom pravdy . Doufám že někdo řekne svůj názor  
Vyhra 28.11.2013 11:19:23 ke stránce Rady | Odpovědět
Ano, sázkové kanceláře vás zlimitují, pokud jste dlouhodobě úspěšný. Záleží jenom na tom, kdy se tak stane - a to je možné ovlivnit vaším chováním u dané sázkovky. Nedá se z toho však vyvozovat, že kvůli limitům není možné sázením vydělávat. Je několik možností, jak fungovat i přes tyto překážky. 
Hladký František 12.11.2013 19:52:54 k této stránce | Odpovědět
iojij 
Jun 7.11.2013 0:26:50 ke článku Jak vydělat X TISÍC bez RIZIKA?? na stránce Rady | Odpovědět
to zní dost zajímavě 
balonek 3.9.2013 10:45:45 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Když už máte dost peněz nechtěl by jste něco darovat mým dětem, aby nemuseli jít pod most? Jednalo by se o částku 200.000,-- Kč, aby jsem poplatila exekuce a měli bychom s dětmi klid. Nebo aspoň půjčit, splácet mohu 3.000,-- Kč/měsíčně. Za odpověď i zápornou předem děkuji. 
Pavel 12.11.2013 9:39:23 ke stránce Moje historie | Odpovědět
ot 
Vyhra 28.11.2013 11:11:56 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Podobných žádostí mi příjde každý měsíc několik. Kdybych jim vyhověl, byl bych brzy na mizině. Můžu vám doporučit jen poučit se z vlastních chyb. Chcete-li si přilepšit o pár tisíc s minimálním rizikem, doporučuji sázky bez rizika - více v článku "Jak vydělat x tisíc bez rizika" 
Ben Lakatos 9.4.2014 13:28:20 ke stránce Moje historie | Odpovědět
Toto je na ozaj velmy lakava vec a ja sa na to pripravim a verim ze ja budem vyhravat aste viac.

Tesim sa na prvu vyhru 
Pta 28.8.2013 22:42:47 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Dobrý den, takže, jestli tomu dobře rozumím, tak děláte téměř 3.5 sázek denně, vydělávate půl milionu měsíčně a pořád se vám daří na sebe neupozorňovat sázkovku?  
Jirka 22.8.2013 17:08:00 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Sázel jsem u Tipsportu a Fortuny. Nelze u nich sázet,že nepadne gól 4 minuty před poločasem nebo před koncem utkání, protože těsně před tím stáhnou kurzy a nelze sázet.  
Vyhra 3.3.2014 16:59:44 ke stránce Jak vyhrávat | Odpovědět
Tohle jsou prostě české sázkovky. Mizerné služby, nízké kurzy, nízké limity. Není důvod sázet u českých vychcánků, tedy pokud jim nechcete dobrovolně odevzdávat své peníze. Seriózní sázkaři sázející u českcýh sk dneska neexistují! 

_Nahoru_

 
 
 © Livesazeni.com | Obrázky: FreeDigitalPhotos.net